Polityka prywatności

  1. Na stronie monikakonefal.pl przetwarzane są takie dane osobowe, jak: imię, nazwisko, adres e-mail, adres i numer telefonu. Podawanie tych danych jest dobrowolne, natomiast niepodanie ich uniemożliwi złożenie zamówienia na stronie sklepu.
  2. Administratorem danych osobowych jest Muszę Wam powiedzieć Monika Konefał, ul. Podlesie 158D, 32-052 Radziszów, NIP: 5521652392 kontakt: monika@muszewampowiedzieć.pl .
  3. Przetwarzanie Państwa danych osobowych pozwala nam na świadczenie usług m.in. utrzymaniu Państwa konta, realizowania zamówień, kontakt związany z wykonaniem umowy, a także przesyłanie informacji marketingowych (w tym  newslettera).
  4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz na czas zgodny z obowiązującymi przepisami z uwzględnieniem przedawnienia roszczeń oraz zobowiązań podatkowych. Dane osobowe na przetwarzanie, których wyrazili Państwo zgodę będą przechowywane do czasu cofnięciaprzez Państwa zgody.
  5. Dane zamieszczone przez Państwa, w związku z pozostawieniem na stronie komentarza lub/oraz złożeniem zamówienia, przechowywane będą przez cały czas istnienia strony. W razie, gdyby chcieli Państwo, aby dane w serwisie zostały zapomniane, prosimy o maila na adres: monika@muszewampowiedziec.pl .
  6. Chcemy, aby nasze treści były jak najlepiej dopasowane do naszych czytelników, w związku z czym analizujemy dane osobowe w Google Analitycs i pokrewnych (profilowanie). Efektem tego są działania marketingowe dostosowane do odbiorców.
  7. W każdej chwili mogą Państwo uzyskać wgląd do swoich danych, dokonać wszelkich zmian związanych z ich sprostowaniem, poprawieniem lub ograniczeniem ich przetwarzania. Można również w każdym momencie cofnąć zgodę bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  8. Posiadacie Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Danych Osobowych.
  9. Dane, które Państwo podajecie przekazywane są tylko podmiotom odpowiedzialnym za prawidłowe działanie naszej strony- tj. dostawcom usług internetowych.
  10. Na podane w trakcie korzystania ze strony adresy e-mail wysyłane są wiadomości e-mail związane z realizacją zamówienia.

W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do dyspozycji pod adresem: monika@muszewampowiedziec.pl

error: Nie kopiuj moich treści