Regulamin konkursu “Poezja jest spoko!”

I. Ustalenia wstępne

 1. Organizatorem konkursu jest Monika Konefał działająca jako Muszę Wam powiedzieć Monika Konefał, ul. Podlesie 158D, 32-052 Radziszów, NIP: 5521652392.
 2. Konkurs organizowany jest dla osób pełnoletnich posiadających konto w serwisie Instagram i/lub Facebook, które w dniach 01.11.2022 – 08.11.2022 kupią na stronie https://monikakonefal.pl/zamiast-kartki/:
  a) Książkę Pryś i jego rodzinka
  b) Tomik wierszy Dobrze mi
  c) Tomik wierszy Emocjonalnie
  w dowolnej konfiguracji (może to być jedna dowolna książka, kilka książek, zestaw).
 3. Aby, pod względem technicznym, móc wziąć udział w konkursie należy mieć dostęp do sieci Internet oraz posiadać konto w serwisie Instagram i/lub Facebook tak, by móc pozostawić pod postem komentarz konkursowy. 

II. Zasady konkursu.

 1. Zadanie konkursowe polega na napisaniu w komentarzu pod postem konkursowym (który zostanie wskazany przez organizatora poprzez Instagram Stories — post będzie znajdował się na profilu https://www.instagram.com/monika_konefal/ w formie filmu/rolki) odpowiedzi na pytanie: Co Cię urzekło w moich (Moniki Konefał) wierszach oraz komu i dlaczego chciałabyś wręczyć moje książki w prezencie?
 2. Komentarze konkursowe można wpisywać pod postem od momentu publikacji posta (dnia 07.11.2022r.) do 16.11.2022 roku do godziny 23:59.
 3. Każdy uczestnik może napisać pod postem tylko jeden komentarz konkursowy.

III. Nagrody.

 1. Nagrody w konkursie to:
  a) 2 x kod rabatowy o wartości 500 zł każdy do sklepu https://kopyto.co
  b) 2 x kod rabatowy o wartości 500 zł każdy na dowolny zabieg kosmetologiczny do kliniki Medistica w Krakowie https://medistica.com.pl
  c) 2 x kod rabatowy o wartości 499 zł wraz z darmową wysyłką na terenie Polski każdy do sklepu https://mieta.eu
  d) 5 x zestaw książek: Dobrze mi, Emocjonalnie oraz Pryś i jego rodzinka
 2. Nagrody realizowane będą w następujący sposób:
  a) kody rabatowe w sklepie marki “Z kopytem” i “Mięta” należy będzie wpisać w koszyku w trakcie składania zamówienia na stronach wymienionych w punkcie II podpunkcie I. Kwoty zamówienia obniżą się o wartości wskazane w punkcie III podpunkcie II.
  b) kod do kliniki Medistica należy będzie podać w trakcie rejestracji telefonicznej lub osobistej w klinice na ul. Kazimierza Wielkiego 47 w Krakowie.
  c) zestawy książek wskazane w punkcie III, podpunkcie 1 b) wysłane zostaną na podany przez zwycięzcę w wiadomości mailowej adres dostawy.

III. Rozstrzygnięcie konkursu

 1. Zwycięzcy zostaną wybrani przez jury w składzie jednoosobowym (Monika Konefał), które to jury, w sposób subiektywny wybierze 11 osób, które napisały najciekawsze/najbardziej ujmujące komentarze. 
 2. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 23.11.2022 roku.
 3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Instagram Stories oraz w komentarzu pod postem konkursowym na koncie https://www.instagram.com/monika_konefal/ .
 4. Każda z wybranych przez jury osób otrzyma po jednej wybranej i wskazanej przez organizatora nagrodzie.
 5. Nagrody w formie kodów rabatowych wymienione w punkcie III zostaną wysłane przez organizatora konkursu mailowo po wcześniejszym kontakcie za pośrednictwem Instagrama. 
 6. Nagrody w formie zestawów książek zostaną wysłane na podany mailowo przez zwycięzców adres dostawy.

IV. Ochrona danych osobowych

 1. Komentarze zostawiane pod postem konkursowym ustawione są jako publiczne. Oznacza to, że każda osoba mająca dostęp do platformy Instagrama i Facebooka może je przeczytać. W komentarzach widoczna jest jedynie nazwa użytkownika. Nie ma konieczności podawania innych danych. 
 2. Wszelkie dane przekazane przez zwycięzców wykorzystane zostaną w celu weryfikacji, czy dokonali oni zakupu oraz w celu przekazania nagrody.

V. Postanowienia końcowe.

 1. Właściciel serwisów Facebook i Instagram nie ponosi odpowiedzialności za organizację konkursu. 
 2. Właściciele marek Z kopytem, Medistica oraz Mięta nie ponoszą odpowiedzialności za organizację konkursu. Przekazali oni jedynie nagrody w formie kodów rabatowych do ich sklepów.
 3. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nieścisłości czy reklamacji swoje uwagi należy kierować do organizatora na adres mailowy: monika@muszewampowiedziec.pl.
error: Nie kopiuj moich treści